History Makers | Slavēšanas skolas 2.dienas ieraksti

Logins

draugiem.lv

Reģistrācija

2015.gadā 4 sestdienas notika History Makers slavēšanas skola. Šie ir otrās dienas ieraksti.

 

1. Lana Āboltiņa un Daniels Fiļimonovs - Slavēšanas grupa

Grupa apvieno dažādus cilvēkus ar dažādiem talantiem un raksturu. Iemācīties visu sabalancēt kā arī paturēt cieņu vienam pret otru, var būt grūts un smags darbs. Šajā lekcijā Lana un Daniels dalās savā pieredzē, kā izveidot grupu,  kā organizēt mēģinājumus un kā palīdzēt visiem augt.

 

 

 

2. Matīss Upītis - Pielāgošanās apstākļiem

Reizēm slavēšana nenotiek tā, ka bija plānots. Kāds saslimst, nolemj pamest grupu, izdara negaidītu izvēli vai notiek vēl kas cits neparedzēts. Slavētājiem ir jābūt gataviem uz visu, lai vestu cilvēkus pielūgsmē. Matīss dalās savā pieredzē, kā rīkoties šādās situācijās un kā tās pārvarēt.

 

 

 

3. Tomass Tomševics - Nodarbība instrumentālistiem.

Ir tik daudzas lietas, ko zināt un mācīties tiem, kas spēlē instrumentus. Taču kā būt labākam spēlētājam grupā? Kā to darīt kopā? Tomass mēģina atrast atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem.

 

 

 

4. Lana Āboltiņa un citi - Nodarbība vokālistiem

Nodarbības laikā tiek apskatītas tādas tēma, kā balss un balss saišu kopšana, Bībeliskais skatījums uz dziedāšanu, balss vingrināšana, mikrafonu lietošana un daudzi citi svarīgi jautājumi. Šī nodarbība ir kā paraugstunda katram dziedātājam. 

 

 

 

Mūs atbalsta:
Baltic School of Ministry
Latvijas Lūgšanu tīkls
Make Sense
Draudze
Bauskas kristīgais centrs
Latvijas Vasarsvētku draudžu centrs
Tiešraide