History Makers | UNITED

Logins

draugiem.lv

Reģistrācija

History Makers UNITED

History Makers UNITED ir nometne, kas notiek reizi gadā augusta beigās. Tas ir kā pēdējais notikums pirms došanās jaunā mācību sezonā. Līdz šim ir notikušas 4 UNITED nometnes un katrā no tām ir piedalījušies apmēram 500 jaunieši no visas Baltijas, kā arī no citām pasaules valstīm. Nometne notiek 4 dienas nometņu centrā „Norkalni”.


Šo dienu laikā jaunieši piedalās rīta un vakara dievkalpojumos, pagarinātā slavēšanas un lūgšanu laikā, kopīgās aktivitātēs un sporta pārbaudījumos, semināros, sadraudzībā un garšīgā ēšanā. Nometnes teritorijā parasti darbojas arī kafejnīca, kurā mājīgā gaisotnē iespējams pavadīt vēlus vakarus ar draugiem - smiekli, galda spēles un atklātas sarunas ir neatņemamas šīs vietas sastāvdaļas. Tāpat nometnes teritorijā ir pieejama arī lūgšanu istabiņa, kurā jauniešiem ir iespēja visas diennakts garumā pavadīt laiku ar Dievu. Īpašs notikums ir vīru spēka trase. Katrā nometnē puišiem iespēja mēroties spēkiem sarežģītā pārbaudījumu trasē.

 

Ar katru gadu nometne paliek aizvien labāka. Mēs daudz domājam par programmu, aktivitātēm, sadzīves apstākļiem, ēdienu, dievkalpojumiem un visu pārējo. Bet vairāk par to - katru gadu mēs iepazīstam Jēzu aizvien vairāk!

 

TEV šī nometne ir noteikti jāieplāno savā kalendārā! Tiekamies jau šogad!

 

Mūs atbalsta:
Bauskas kristīgais centrs
Latvijas Vasarsvētku draudžu centrs
Make Sense
Draudze
Latvijas Lūgšanu tīkls
Baltic School of Ministry
Tiešraide