History Makers | Slavēšanas skolas 4.dienas ieraksti

Logins

draugiem.lv

Reģistrācija

2015.gadā 4 sestdienas notika History Makers slavēšanas skola. Šie ir ceturtās dienas ieraksti.

 

1. Lana Āboltiņa - Slavēšanas vadīšana

Lana ir bijusi saistīta ar mūziku jau no bērnības. Pēc glābšanas piedzīvojuma, viņa ļoti ātri iesaistījās slavēšanas kalpošanā un drīz jau kļuva par vadītāju. Gadu gaitā viņa ir uzkrājusi lielu pieredzi slavēšanas vadīšanā draudzēs, konferencēs un citos pasākumos. Šajā lekcijā viņa dalās par vadītāja īpašībām, atbildību un pienākumiem. Tas būs labs iedrošinājums un mācība visiem, kas ir vai vēlas būt daļa šajā kalpošanā.

 

 

 

2. Agris Ozolinkēvičs - Slavēšana no mācītāja skatu punkta

Agris ir mācītājs draudzē Jelgavā. Gadu gaitā viņš ir pieredzējis dažādus mūziķus, kas ir nākuši un gājuši viņa draudzē. Taču, ko mācītājs sagaida no slavētājiem? Kā ir jāizskatās šai kalpošanai? Kāda ir katra slavētāja atbildība draudzes un Dieva priekšā? šī ir lekcija, kas jānoklausās katram mūziķim.

 

 

 

3. Andrejs Kočkins - Māceklība

Daudzus gadus Andrejs ir bijis slavēšanas vadītājs. Šodien viņš ir izaudzinājis savus bērnus un daudzus citus cilvēkus par slavētājiem un slavēšanas līderiem. Ilgo gadu pieredze ļauj viņam no sirds dalīties par to, kā veidot jaunu paaudzi slavēšanā un kā iesaistīt jaunus cilvēkus komandā.

 

 

 

4. Paneļdiskusija

Paneļdiskusijas ieraksts no slavēšanas skolas. Diskusijā tiek atbildēts uz dažādiem jautājumiem.

 

 

 

Mūs atbalsta:
Latvijas Lūgšanu tīkls
Latvijas Vasarsvētku draudžu centrs
LEA
Baltic School of Ministry
Make Sense
Draudze
Tiešraide