History Makers | Slavēšanas skolas 1.dienas ieraksti

Logins

draugiem.lv

Reģistrācija

2015.gadā 4 sestdienas notika History Makers slavēšanas skola. Šie ir pirmās dienas ieraksti ar 6 lekcijām.

 

1. Aleksandrs Rodionovs - Slavēšanas būtība (LV, RUS)

Mācītājs Aleksandrs cenšas atbildēt uz tādiem jautājumiem, kā: Kas ir slavēšana? Kādēļ mēs slavējam? Kā slavēšanu redz dažādi draudzes locekļi? Šī lekcija ir lielisks pamats visām nākamajām nodarbībām.

 

 

2. Erlands Zaluckis - Izaugsme un izcilība (LV, RUS)

Ir dzirdēts viedoklis, ka nav svarīga kvalitāte, galvenā ir sirds. Mēs arī esam redzējuši slavēšanu, kas vairāk atgādina šovu. Kā tad atrast balansu starp kvalitāti un sirdi? Uz šo un citiem jautājumiem Erlands meklēs atbildi šajā lekcijā.

 

 

3. Raimonds Logins - Raksturs

Raimonds dalās par rakstura nepieciešamību slavētāja dzīvē. Raksturs ir jāveido katram.

 

 

4. Lana Āboltiņa - Slavētāju ētika

Slavētāji, atrodoties publiskā kalpošanā, sastopas ar dažādiem izaicinājumiem tieši ētikas vai morāles jomā. Tas ietver ģērbšanās stilu, uzvedību, attieksmi, autoritāti un citas sfēras. Lana sniedz nelielu ieskatu šajās jomās.

 

 

5. Andrejs Kočkins - Slavētāja sirds (LV, RUS)

Andrejs ilgstoši ir bijis slavēšanas vadītājs, kurš šodien ir izaudzinājis jaunu paaudzi, kas slavē Dievu kopā ar viņu. Viņa sirds ir ar patiesām ilgām un vēlmi būt pielūdzējam kā Dāvids. Šajā sesijā viņš cenšas atbildēt uz jautājumu, no kā tad sastāv patiesa slavētāja sirds.

 

 

6. Paneļdiskusija

Paneļdiskusijas ieraksts no slavēšanas skolas. Sarunā piedalās Andrejs Kočkins, Tomass Tomševics, Lana Āboltiņa un Jevgēnijs Gribs. Diskusijā tiek atbildēts uz dažādiem jautājumiem.

Mūs atbalsta:
Make Sense
LEA
Bauskas kristīgais centrs
Latvijas Vasarsvētku draudžu centrs
Draudze
Baltic School of Ministry
Tiešraide