History Makers | EVENINGS

Logins

draugiem.lv

Reģistrācija

History Makers EVENING

History Makers EVENING ir vakars Dieva klātbūtnē. Tas ļoti atgādina History Makers nometnes vai konferences vakara sapulci. Atšķiras vien tas, ka šis vakars notiek kādā no Latvijas pilsētām vai Rīgas draudzēm – mēs vienkārši dodamies pie jauniešiem.

 

Lai gan History Makers mērķauditorija ir jaunieši, taču mīļi gaidīti uz šādiem vakariem būs visi. Mēs kopīgi pielūgsim Jēzu, klausīsimies Dieva Vārdu, lūgsim viens par otru un savas sirdis noskaņosim uz Viņa viļņa. Tas nebūs par kādiem noteiktiem cilvēkiem, draudzi vai konfesiju, bet mēs visi kopā stāvēsim vienoti Dieva priekšā.

 

History Makers EVENING mērķis ir iedvesmot un aizdedzināt jauniešu sirdis. Šie vakari nav par to, kas piedalās vai sludina. Šie vakari ir tikai un vienīgi par Viņu - par Jēzu. Mēs vēlamies katrā pilsētā aizdedzināt uguns liesmu, lai jaunieši kļūtu par īstiem vēstures veidotājiem.

 

Iespējams, ka arī tu vēlies, lai šāds vakars notiktu tavā pilsētā vai draudzē. Tev ir iespēja mūs uzaicināt. To tu vari izdarīt, rakstot uz info@historymakers.lv.

 

 

Mūs atbalsta:
Baltic School of Ministry
Bauskas kristīgais centrs
Draudze
LEA
Latvijas Vasarsvētku draudžu centrs
Latvijas Lūgšanu tīkls
Tiešraide