History Makers | Vēsture

Logins

draugiem.lv

Reģistrācija

2006. gada vasarā, pēc Delirius? Sarakstītās dziesmas “History Makers” noklausīšanās, Ivetas Suščikas sirdī Dievs skaidri runāja: “Tev ir jārīko nometne tiem, kas jau pazīst Mani un vēlas vēl vairāk iepazīt Mani, stiprināt savas attiecības ar Mani. Tev ir jārīko lūgšanu nometne!” Tas aizdedzināja sirdi un jau tā paša gada novembrī notika pirmā History Makers nometne. Tajā piedalījās apmēram 30 jauniešu no Latvijas.

 

Pamazām tam sekoja nākamā un nākamā nometne, kurās dalībnieku skaits aizvien pieauga. Viņi sastapās ar Dievu un piedzīvoja brīnišķīgas liecības.  Laikam ejot, radās domas arī par dažādiem citiem projektiem jauniem projektiem.

 

2011.gada sākumā tā laika History Makers nometnes vadītājs satikās ar dažiem jauniešiem no krievvalodīgo draudzēm. Tikšanās laikā radās vēlme sākt kaut ko darīt kopā – bija sajūta, ka ir nepieciešams kaut kas tāds, kas spētu apvienot jauniešus no visas Latvijas. Tā piedzima ideja par History Makers UNITED nometni. Tas bija liels un pārdrošs sapnis, bet mēs uzticējāmies, ka Dievs ir tas, kurš mūs vada. 2011. gada augustā notika pirmā UNITED nometne, kurā kopā sanāca apmēram 300 jaunieši no Baltijas valstīm.

 

Pēc nometnes vēlējāmies darīt kaut ko vairāk par 2 nometnēm gadā. Komandai sanākot kopā, radās doma sākt ceļot pa Latviju, apciemojot jauniešus un rīkojot History Makers vakarus dažādās pilsētās. Vairāk par šiem vakariem var izlasīt sadaļā EVENING. Šajā pašā periodā sākām organizēt History Makers slavēšanas skolu, jauniešu konferenci ziemā, kā arī paralēli veidot dažādus interneta resursus un censties aizsniegt jauniešus visā Latvijā.

 

Mēs uzdodam sev vienkāršu jautājumu – kā mēs varam ietekmēt šo paaudzi? Varbūt mums nav tik liela pieredze, atbalsts vai gudrība visās lietās, bet mūsu sirdis noteikti deg par jauniešiem.

 

Mēs ticam, ka šis ir laiks Latvijas jauniešiem. Mēs ticam, ka šo paaudzi ir iespējams virzīt Kristus ceļos. Mēs gribam būt vēstures veidotāji!

 

Mūs atbalsta:
Make Sense
LEA
Latvijas Lūgšanu tīkls
Bauskas kristīgais centrs
Baltic School of Ministry
Draudze
Tiešraide